Beata od Ajurwedy
Beata Jankowska

Strona główna
Kobiety spacerujące po plaży.

RESET W TOSKANII 3-8.09.2024
ASANY, AJURWEDA, UWAŻNOŚĆ, CIAŁO

Wspaniało Kobieto, zapraszam Cię do magicznej Toskanii!

Wyobraź sobie, że budzisz się w otoczeniu zapierających dech w piersiach widoków, a dzień rozpoczynasz spacerem, wśród winnic i gajów oliwnych. Cudowne słońce muska Twoją skórę, a oczy chłoną otaczające Cię piękno natury.

Jeśli szukasz resetu, pełnego życzliwości i kobiecej energii, gdzie zawrzesz nowe przyjaźnie, które będą trwały jeszcze długo – ten wyjazd jest dla Ciebie. Stworzymy kameralną grupę, w której będziesz mogła odpocząć, oderwać się od codzienności i kreatywnie spędzić czas. Wreszcie będziesz mieć czas, żeby zająć się swoim ciałem i umysłem, wyciszyć się, odprężyć i zadać sobie pytania, na które w codziennym pośpiechu nie masz czasu. Czerpiąc z każdego dnia, umocnisz się wewnętrznie i zbudujesz wspomnienia na całe życie.

Jest to wyjazd, podczas którego będziemy smakować się w słońcu i kuchni włoskiej, praktykować asany i medytacje w cudownych okolicznościach przyrody, wsłuchiwać się w swoje ciało i zdobywać wiedzę. Będziemy też dużo odpoczywać, oddychać świeżym powietrzem, pływać w basenie, śmiać się i rozmawiać.

Jak będzie wyglądał nasz dzień?

Będziemy zaczynać od wspólnej praktyki w ogrodzie lub przy basenie, następnie przejdziemy na śniadanie do restauracji. Potem będzie czas warsztatów świadomego oddechu, pracy z energią pieniądza i obfitości oraz ajurwedyjskich tipów i rytuałów wzmacniających zdrowie. W przerwie zjemy wyśmienity lunch przygotowany ze świeżych, lokalnych produktów. Po obiedzie będzie czas dla Ciebie, na leniuchowanie i spacery na łonie natury. Wieczorem pójdziemy na wspólną kolację, podczas której jeszcze lepiej poznasz inne wspaniałe kobiety i nawiążesz siostrzane relacje. Po kolacji będziemy spotykać się na warsztatach opartych na metodach pracy ciałem oraz medytacjach prowadzonych.

Gdzie będziemy spać?

Pieve a Presciano to średniowieczna wioska, otoczona malowniczymi wzgórzami pełnych winnic, gajów oliwnych i szpalerów cyprysów, produkcji najwyższej jakości wina i oliw, fantastyczna lokalna kuchnia, oparta na mięsie, wędlinach, serach, przepysznych prawdziwie włoskich pizzach, którą oferują dwie wspaniałe restauracje, oddalone od naszego apartamentu zaledwie 50 i 200 metrów!

Mieszkać będziemy w dwóch apartamentach / domach. W każdym do naszej dyspozycji jest duży salon z urokliwym balkonem, z którego rozprzestrzenia się widok na XVIII-wieczny ogród, kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka oraz kilka sypialni z osobnymi łóżkami.

Przelot

Rekomendowany lot 3.09. z Wrocławia do Pizy o godz. 12:55 , powrót 8.09. z Pizy do Wrocławia o godz.19.40, linia Ryanair.

JA BĘDĘ LECIEĆ WŁAŚNIE TYM LOTEM I ZAPEWNIAM TRANSFER Z / I DO PIZY.

Kiedy?

3-8.09.2024. (6 dni)

Inwestycja

800zł zaliczki + 500 euro
Przy zapisie do 28.04.2024. cena promocyjna 700 zł zaliczki + 500 euro!

Co zawiera cena?

  • nocleg w pokojach 2-osobowych
  • 3 posiłki dziennie, w pierwszym kolacja, w ostatnim śniadanie i lunch
  • transfer z lotniska i na lotnisko w Pizie w dniach 3 i 8 września
  • bogaty program warsztatów m.in. praktyki asan przyjaznych dla 3 dosh, sesje pranayamy redukujące stres i pomagające w różnych chorobach np. tarczycy, nadciśnieniu, cukrzycy, usprawniające trawienie czy przepływ energii w ciele, manifestacje i rytuały na przepływ pieniędzy, medytacje i mudry, wykłady o ajurwedzie (codzienne rytuały, rytm dobowy i sezonowy, nauka automasażu i codziennych pielęgnacji)

Czego cena nie zawiera?

  • przelotów do / z Pizy, stamtąd jest zagwarantowany transport do naszego obiektu rekomendowany lot Wrocław – Piza oraz Piza - Wrocław
  • ubezpieczenia
  • napojów do posiłków
  • możliwość zorganizowania lokalnej wycieczki z przewodnikiem, jeśli zbierze się min. 6 osób

Jak zarezerwować miejsce?

Mailowo beataodajurwedy@gmail.com
Telefonicznie lub whatsapp 792 310 090.
Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń wraz z dokonanymi wpłatami.

Płatność

Gwarancją uczestnictwa w wyjeździe jest zadatek w wysokości 800 zł płatny przelewem na na nr konta 50 1020 5558 1111 1450 2650 0089 lub BLIK na nr telefonu 792310090. Decyduje kolejność wpłat. W przypadku rezygnacji zadatek nie podlega zwrotowi, chyba że znajdziesz kogoś na swoje miejsce.

Tytuł przelewu: Toskania 3-8.09. oraz imię i nazwisko.
Pozostała kwota płatna do dnia 14.07.2024r.

Masz pytania? Nie jesteś czegoś pewna? Napisz do mnie!

Beata od Ajurwedy
Beata Jankowska