Beata od Ajurwedy
Beata Jankowska

Strona główna
Beata Jankowska w Rishikesh.

Kim jestem

Nazywam się Beata Jankowska i jestem terapeutką ajurwedy. Studiowałam w Instytucie Jogi i Ajurwedy Nirmala.pl, pod okiem moich nauczycieli Piyusha Mittal i Ritu Mittal. Podróżowałam do Indii, do ośrodków ajurwejdyjskich, aby przejść proces oczyszczania czyli panchakarmy. Tajniki jogi i medytacji zgłębiałam w Rishikesh – światowej stolicy jogi, gdzie swój aszram mieli między innymi The Beattles. Ukończyłam ponadto liczne kursy z zakresu Recall Healing (totalnej biologii), prowadzone przez Gilberta Renaud.

Specjalizuję się w holistyczmym podejściu do zdrowia. Patrzę na człowieka z perspektywy trzech poziomów – ciała, umysłu i duszy. Prowadzę mentoring dla kobiet dojrzałych i wspieram je w tym procesie, dzięki czemu zmieniają postrzeganie siebie, otaczającego świata i po prostu stają się szczęśliwsze. Pracuję również z energią, wykorzystując autorskie metody podnoszenia poziomu wibracji, co skutecznie przekłada się na radość życia oraz obfitość w każdej sferze.

Dlaczego ajurweda?

Ajurweda była w moim życiu od zawsze dzięki mojemu Tacie, który żył według jej zasad odkąd pamiętam. Od dziecka zarażał mnie miłością do przyrody, wszystkiego co naturalne i zdrowe, a podczas przeziębienia przygotowywał złote mleko oraz herbatki z majeranku i lipy. Długo jednak nie mógł przekonać mnie do ajurwejdyjskiego rytmu dobowego (dinacharya) czyli wcześniejszego chodzenia spać niż 23 i pobudki o 6 rano.

Mam 25-letnie doświadczenie biznesowe, które zdobyłam pracując w wielu firmach. Jednak to nie ono mnie ukształtowało. Kluczowe było ostatnich 10 lat, które zmieniały mnie diametralnie. Zgodnie z zasadą, że w życiu nie ma przypadków a każda sytuacja pojawia się w najkorzystniejszym dla nas momencie, w moim nastał czas studiowania ajurwedy, pracy z energią i totalną biologią. Czas głębokich wglądów w ciało i podświadomość, pokonywania wewnętrznych blokad i przekonań, czego rezultatem jest pełna akceptacja i wielka miłość do siebie. Dziś z ogromną pokorą oraz głęboką wdzięcznością dziękuję za wszystko co wydarzyło się w moim życiu i doprowadziło do tego miejsca.

Moją misją jest pokazanie Ci, jak możesz wykorzystać swoją wewnętrzną siłę i moc, która doprowadzi Cię do samozdrowienia i szczęścia. A wszystko poprzez wprowadzenie małych zmian, które przyniosą duże korzyści.

Beata od Ajurwedy
Beata Jankowska