Beata od Ajurwedy
Beata Jankowska

Strona główna
Aura energetyczna człowieka.

Energoterapia

Wierzę, że energia podąża za uwagą, dlatego świadome kierowanie myślami jest kluczowe do osiągnięcia harmonii i spełnienia. To na co skupiamy nasze myśli, nieuchronnie przyciąga do nas podobne wydarzenia i okoliczności. W mojej praktyce skupiam się na podnoszeniu wibracji energetycznych używając pracy z ciałem, ćwiczeń oddechowych, medytacji oraz wizualizacji. Przez 7 lat zgłębiałam zagadnienia związane z potęgą podświadomości i wypracowałam techniki, które pozwalają tworzyć życie o jakim marzymy. Jestem przekonana, że te metody mogą Cię zainteresować i pomóc w realizacji Twoich osobistych i zawodowych celów oraz żyć w szczęściu i obfitości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak kształtować swoje myśli, zapraszam Cię na indywidualne sesje. Pokażę Ci jak to robić i pomogę Ci otworzyć się na nowe możliwości.

  • Sesje odbywają się 1:1. Ilość spotkań oraz ich częstotliwość jest dostosowana do Twoich potrzeb. Praca nad zmianą przekonań, zmianą w życiu prywatnym czy zawodowym, wymaga zazwyczaj kilku sesji. Wynika to z tego, że potrzebujesz czasu na głębszą refleksję i wdrożenie zmian.
  • Miejsce sesji: stacjonarnie Gdańsk lub online wideo (komunikator Messenger, WhatsApp)
  • Czas: 60 min
  • Inwestycja:  250 zł za jedno spotkanie lub pakiet trzech 700 zł
  • Płatność: przelew na konto bankowe lub BLIK przelew na telefon 792 310 090 najpóźniej 2 dni przed spotkaniem
  • Bonus – poza rozmową otrzymasz moje autorskie ćwiczenia i materiały do pracy własnej o wartości 250 zł

Nie mogę się Ciebie doczekać!

Beata od Ajurwedy
Beata Jankowska